Убитата Наталия била чистачка в бургаски ресторант


05/10/2015, 15:14

Снимка: Булфото архив

56-годишната Наталия Стаматова, зверски убита с юмруци от приятеля си Димитър Радев тази нощ, последно е работела като чистачка в известен бургаски ресторант, съобщава 24 часа.

Буквално преди минути са приключили разпитите на двете й деца - момиче и момче, двамата на възраст между 25 и 27 г.

Те са заявили, че почти не са поддържали контакти с майката.

Децата на убитата рускиня живеели с баща си, който е българин, в к-с "Славейков".
Задържаният Димитър Радев на 53 г. остава в ареста и най-вероятно до края на деня днес ще му бъде повдигнато обвинение, казаха от полицията.

Както "24 часа" по-рано писа, 56-годишната рускиня Наталия Стаматова е била открита мъртва в дома си в к-с "Лазур". Жената живеела в партерно помещение в бл.113, който е на метри от Морската градина.

Само една улица дели жилището на жертвата от това на убиеца. Екзекуторът на рускинята живее в съседния бл.37 в жк."Лазур" заедно с баща си.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Мъж е в болница, след като катастрофира и колата му се запали край село Клокотница
Дата: 22/08, 18:22

Задържаха трима мъже, докато пренасят контрабанден тютюн в Пловдив
Дата: 22/08, 18:05

PRP и хиалуронова киселина: съвременен подход при болки и увреждания на ставите
Дата: 22/08, 17:40

Предстои почти пълно лунно затъмнение
Дата: 22/08, 17:36

Румъния изпраща пожарникари и хеликоптер „Блек хоук“ за борба с пожарите в Сърбия
Дата: 22/08, 17:26

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия