Снимка: Булфото, архив
Таксиметров шофьор обра възрастна жена в Пловдив. Сигналът за инцидента е подаден в полицията от очевидец на случката, съобщават от МВР. По думите на свидетелката бакшишът се пресегнал през прозореца, издърпал дамската чанта на старицата и потеглил с автомобила си към бул. “Руски”.
При инцидента потърпевшата паднала на земята и за кратко била повлечена от таксито. Установена е самоличността й – 77-годишна пловдивчанка, която е с охлузвания по ръцете и краката. След оказана медицинска помощ жената е освободена за домашно лечение.
В хода на бързите издирвателни действия криминалистите влезли в дирите на автора на престъплението – М.К. на 27 години от Брестовица. Последвало и задържането му, а работата по документирането на случая продължава.
Следете всяка минута 24 часа в денонощието последните новини - такива, каквито са, от Света, България и Варна в Petel.bg!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Бъдете с нас навсякъде и през вашия мобилен телефон!
Запалиха Младежкия хълм в Пловдив
Дата: 22/08, 21:29
Жегата забавя движението на влаковете у нас
Дата: 22/08, 21:19
С десет души Лудогорец взе точка при домакинството си на Славия
Дата: 22/08, 21:10
Силно земетресение разтърси японския остров Хоншу; издадено е предупреждение за цунами
Дата: 22/08, 20:48
Кръстю и Ирина имат бебе на 4 месеца и живеят със 130 евро на месец
Дата: 22/08, 20:41