На агресивен хандбал ще заложи „Спартак“ в утрешния мач с „Фрегата“ от 14 часа в зала „Владислав“. Президентът на варненския клуб Росен Добрев разкри как трябва да играят, ако искат да победят.
„Ще опитаме да наложим агресивна игра, която да ни позволява да правим разширени контраатаки и бързи пробиви. Трябва и да сме пределно концентрирани в двете полувремена от първата до последната минута, тъй като в предните две срещи бяхме на ниво само по едно полувреме“, каза Добрев. Той е убеден, че състезателите ще са на 100 % мотивирани и ще се раздадат максимално, за да спечелят.
„Каним всички любители на спорта и наши фенове да ни подкрепят. Ние ще дадем всичко от себе си, за да ги зарадваме“, допълни Добрев.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Кръстю и Ирина имат бебе на 4 месеца и живеят със 130 евро на месец
Дата: 22/08, 20:41
Обезвредиха корозирал артилерийски снаряд, открит на плажа във Видин
Дата: 22/08, 20:34
Починала е туристката, паднала при слизане от връх Мальовица
Дата: 22/08, 20:25
Георги Кандев облече българска носия
Дата: 22/08, 20:11