Пиксабей
Израелските сили разпръснаха днес листовки над град Мансури в Южен Ливан, с които нареждат на жителите да напуснат района съобщиха ливанските държавни медии. Това е първата подобна заповед, издадена след влизането в сила на примирието между Израел и "Хизбула", предаде Ройтерс, цитирана от БТА.
Висш ливански военен представител заяви, че Израел наскоро е включил града в зоната, окупирана от израелски войски в Южен Ливан.
Ливански представители твърдят, че израелските войски охраняват северната граница на зоната, като стрелят по всеки, който се приближава към нея, включително цивилни и ливански войници.
Военният представител заяви, че земеделските стопани продължават да влизат и да напускат Мансури, но не живеят там.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Държавният департамент на САЩ: В момента Украйна печели войната
Дата: 26/06, 22:48
bTV: Арестуваха шефа на ВиК Несебър и заместника му
Дата: 26/06, 22:43
Нови правила за трудовия стаж и мащабни промени в МВР
Дата: 26/06, 22:40
От кралските градини до фермерските пазари на Lidl: Съкровищата на Ботаническата градина в Балчик
Дата: 26/06, 22:40