Млад граничар се гръмна след дежурство


24/10/2015, 19:16

Снимка: Булфото, архив

32-годишен служител от Гранична полиция в Свищов се е застрелял в дома си в петък. Людмил Светославов се е самоубил с личен пистолет около 8 часа. Той е посегнал на живота си броени минути след като се прибрал от 24-часово дежурство.
В злополучната сутрин се обадил на съпругата си, която е учителка по немски език и се разбрали тя да заведе на детска градина 5-годишната им дъщеричка. След това полицаят се прибрал в жилището и се гръмнал в една от стаите, пише "Труд".

Час по-късно се наложило негови колеги да го извикат по спешност. Людмил Светославов не отговорил на настойчивото позвъняване на мобилния му телефон, колегите му се усъмнили, че е станало нещо лошо и отишли в дома му. Разбили входната врата на апартамента и намерили безжизненото му тяло.

Светославов работел в Гранична полиция от над 10 г. 

Преди да посегне на живота си не е оставил предсмъртно писмо. Младият мъж обаче често бил подтиснат и споделял пред свои познати, че въпреки че преди година изплатил кредит, парите не му стигат и има неразбирателство със свои роднини. Със съпругата си обаче бил в прекрасни отношения.

„Беше добър човек. За да се самоубие обаче явно е изпаднал в депресия, макар и от дребни житейски проблеми”, коментират съседи на мъртвия полицай. 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Банков обир в Германия, взети са заложници
Дата: 08/05, 14:49

Радев влиза в битка с веригите
Дата: 08/05, 14:441 Коментар

Велислава Петрова пое поста министър на външните работи на Република България
Дата: 08/05, 14:431 Коментар

Съдът отхвърли жалбата срещу изграждане на конгресен център на "Алея първа"
Дата: 08/05, 14:37

Гълъб Донев: До месец ще внесем проект за редовен бюджет за 2026 г.
Дата: 08/05, 14:341 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия