Снимка: Булфото, архив
Няма отвлечена жена от Ахелой, съобщиха от ОДМВР Бургас по повод публикации за похитена, която в момента се издирва.
Подобен инцидент е възникнал на 23.10.т.г. около 19.55 ч., когато в Районно управление – Поморие е получено съобщение от 54 годишна жена от Ахелой за това, че 23 годишната й дъщеря е отвлечена от бившия си приятел, с когото живеели на семейни начала, пише 24chasa.bg.
Установено е, че това е 32 годишния Д.Д. от Бургас, който е военнослужещ, поради което документирането на извършеното престъпление е поето от служители на Регионална служба «Военна полиция» - Сливен.
Около 20.30 ч. в Районно управление – Поморие е получено ново съобщение за това, че 23 годишната ахелойка се е прибрала сама в дома си.
По случая в Регионална служба «Военна полиция» - Сливен е образувано досъдебно производство.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Рожден ден празнува Динко Динев
Дата: 21/08, 16:06
Черноморски вечери в Екопарк Варна на 22 и 23 август
Дата: 21/08, 16:00
МОН публикува верните отговори от матурата по БЕЛ. Учениците писаха тема по "Молитва" на Далчев и есе за свободата
Дата: 21/08, 15:58
6 души са ранени при тежката катастрофа на Подбалканския път
Дата: 21/08, 15:54
Съдът в Северна Македония потвърди отказа за лечение на Ива Михаилова
Дата: 21/08, 15:46