илюстрация: 24 часа
Издигнатият от Реформаторския блокЙордан Йорданов е новият кмет на Добрич. Това сочат резултатите от паралелното преброяване в щабовете на двамата опоненти на балотажа, предаде Дарик. По данни на реформаторите Йорданов изпреварва досегашния кмет Детелина Николова /ГЕРБ/ с 238 гласа.
По данни на ГЕРБ Детелина Николова получава 49,4% от гласовете на добричлии. За Йорданов са гласували 50,6%.
Окончателните данни на ОИК в Добрич сочат 50.61% за Йордан Йорданов и 49.39% за Детелина Николова. За Йорданов са гласували 11797 души, за николова 11514. Разликата между двамата е 283 гласа.
ГЕРБ ще иска ръчно преброяване в Добрич и в Генерал Тошево заради малката разлика в гласовете. В Ген.Тошево Ивайло Манушев /ГЕРБ/ загуби със 108 гласа от Валентин Димитров /БСП/.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Финансистът Любомир Дацов: Скептичен съм, че ще бъдат постигнати успехи в "сивия" сектор
Дата: 05/05, 23:47
Пуснаха билети за мача между Григор Димитров и Стефанос Циципас
Дата: 05/05, 23:40
Библиотеката в Шумен отваря врати след тримесечно прекъсване
Дата: 05/05, 23:34
Почина Константин Чакъров
Дата: 05/05, 23:27
Ямал поднови тренировки след контузията
Дата: 05/05, 23:20