кадър: Инстаграм
Българската изпълнителка DARA вдигна публиката на крака на сцената на „Евровизия“ във Виена с енергичното си изпълнение на песента „Бангаранга“. Заедно със своя балет тя превърна сцената в зрелище, което предизвика бурни аплодисменти, ехтящи в цялата зала.
След силното си представяне реакциите не закъсняха – публиката я изпрати с продължителни овации, а социалните мрежи се изпълниха с коментари и клипове от изпълнението.
В момента линиите за гласуване са отворени, като всеки българин извън страната може да подкрепи DARA и България в надпреварата.
Според предварителните прогнози на букмейкърите, българската представителка се нарежда сред фаворитите за отличията и към момента заема престижното трето място в общото класиране, предава Нова тв.
Големият финал продължава, а очакванията около българското участие растат с всяка изминала минута.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Карбовски: Честита Бангаранга! Песента реално е парадоксална победа на женския бюст над чалгата
Дата: 17/05, 21:47
Радост в Турция заради победата на Дара и поздрава й на турски
Дата: 17/05, 21:39
Георги Мъндев за Христо Ботев: Да имаш дете на 40 дни и да решиш да загинеш за България...
Дата: 17/05, 21:372 Коментара
Семеен конфликт завърши с масово убийство в Мексико
Дата: 17/05, 21:29
Повдигнаха обвинение на мъжа, стрелял в столичния квартал „Надежда“
Дата: 17/05, 21:16