Официално: ФК Спартак приема Бозвелийско в Суворово!


12/11/2015, 17:40

Мачът ФК Спартак – Бозвелийско ще се играе в неделя от 14 часа на втория терен в Суворово, стана ясно преди минути. Както е известно, спартаклии са лишени от домакинство. Те смятаха да приемат гостите си на стадион „Спартак”, но след като не се стигна до договорка със Спартак 1918, избраха друг вариант.

„Втория ни терен с изстуствена трева също е добър, а на трибуните има 240 седалки. Дадохме го на Спартак за мача срещу поет ангажимент от тяхна страна да осигурят охрана на феновете си и край терена всичко да е феърплей”, заяви за „Народно дело” кметът на Суворово Павлин Параскевов.

"От Спартак заявиха стадиона в Суворово за мача, а от Бозвелийско изпратиха документ, че са съгласни да играят там", угочни пък секретарят на ЗС на БФС Варна Пламен Хаджийски.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



THE K – нов мащабен проект на КОМФОРТ ООД в кв. Аспарухово
Дата: 07/04, 16:10

Military Watch Magazine: Съпротива срещу сухопътна инвазия в Иран сред генералитета на САЩ предизвика Тръмп да направи чистка в Пентагона
Дата: 07/04, 16:09

Летищата във Варна и Бургас нямат индикации за недостиг на гориво
Дата: 07/04, 16:08

Времето във Варна в сряда
Дата: 07/04, 16:04

Таймс: Моджтаба Хаменей е в кома и не управлява Иран, подготвят се да го погребат до баща му
Дата: 07/04, 16:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия