Локото бие, Спартак – не!


15/11/2015, 16:25

Хандбалният Локомотив взе трета победа в „А“ група. Подопечните на Никола Карастоянов надиграха Добруджа с 32:29 (16:15) в оспорван мач в зала „Владислав“. Както е известно, Локото има и четири отложени срещи.

В Ловеч тимът на Спартак направи 26:26 (14:14) с местния Осъм. „Имахме право на последна атака, въпреки че направиха номер с таблото и върнаха времето с още 30 секунди. Прибързахме обаче със стрелбата и резултатът се запази“, заяви за „Народно дело“ президентът на спартаклии Росен Добрев. Най-резултатни от неговия тим са били Веско Чакмаков и Мартин Тодоров с по 8 гола. Гошо Стоянов пък е напуснал терена за 7 минути заради разбит нос, но е доиграл двубоя.

 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Коста Стоянов: Арестуван е геодезист! Следват служители на кадастъра, нотариуси, политици
Дата: 28/06, 11:43

Дете и баща му паднаха от атракционна люлка на панаир в Антоново
Дата: 28/06, 11:26

Здравната инспекция: Морската вода във Варненско е с отлично качество
Дата: 28/06, 11:25

Теменужка Петкова: Няма скрити фактури, управляващите бягат от отговорност с техния бюджет
Дата: 28/06, 11:201 Коментар

Минчев: Този бюджет не показва реформи, а увеличава разходите за администрацията
Дата: 28/06, 11:161 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия