Кадър БНТ
Лекарите от спешната болница "Пирогов" изписват 17-годишния младеж, който пострада тежко при инцидент след събиране в Благоевград, съобщават от телевизия "Bulgaria ON AIR".
Момчето беше прието по спешност в реанимацията на столичната болница с тежки наранявания. Инцидентът възникна след падане от балкон на петия етаж на жилищен блок в благоевградския квартал "Струмско". Пострадалият младеж е бил и домакин на събирането в апартамента.
Паралелно с новината за подобряването на здравословното състояние на домакина, съдебните институции се произнесоха по другата линия на разследването за инцидентите от същата нощ. Обвиненият в умишлено убийство на 16-годишно момиче Александър Георгиев остава на свобода.
Окръжен съд - Благоевград отказа да уважи искането на Окръжна прокуратура - Благоевград за налагане на най-тежката мярка за неотклонение "задържане под стража" спрямо 20-годишния мъж.
Магистратите подчертаха, че на този етап от досъдебното производство липсват каквито и да е доказателства, които да подкрепят обвинението на държавното обвинение за извършено предумишлено убийство. Разследването по изясняването на всички детайли около трагичния инцидент в квартал "Струмско" продължава под надзора на прокуратурата, пише dunavmost.com.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Правят воден празник за деца с увреждания на Офицерски плаж
Дата: 04/06, 21:44
Нов шоурум за мебели отвори врати във Варна
Дата: 04/06, 21:40
Витанов: Депутатите замразяват заплатите си
Дата: 04/06, 21:38
Демерджиев в Люксембург: България се бори с корупцията и престъпността
Дата: 04/06, 21:321 Коментар
Панев: Вероятно чадър е имало над всички, които напуснаха България, но оста Будапеща - Белград - София се разпада
Дата: 04/06, 21:20