Снимка: Булфото, илюстративна
Бързият влак от София за Бургас ще пристигне на последната си спирка със закъснение заради скъсана контактна мрежа в района на Подуяне.
"Не мога да повярвам, че се качих на влака от София за Бургас и не тръгна. Контактната мрежа угасна. Не знам дали изобщо ще тръгнем. Поканиха ни да изпушим по една цигара, аз и това не мога!", информира читател на Петел.
"Оказа се, че паднало дърво малко след гарата е скъсало контактната мрежа. И така стоим и чакаме", добавя още читателят.
За пътуващите до Карлово е осигурен автобус. Очаква се скоро и бързият влак да може да продължи към Бургас.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Путин обяви готовност за възобновяване на преговорите с Украйна
Дата: 23/06, 21:36
Варна търси нов подход към румънските туристи
Дата: 23/06, 21:32
Няма пострадали при катастрофата, която ограничи движението по пътя Гурково - Велико Търново
Дата: 23/06, 21:27
Черно море излиза срещу Янтра в първата си контрола утре
Дата: 23/06, 21:13
Португалия с класика над Узбекистан до почивката, Роналдо се разписа 2 пъти
Дата: 23/06, 21:02