Кадър Фб, Убитата Даниела Левчева
По случая с трима убити в жилище в Угърчин беше привлечен втори обвиняем. Освен двамата загинали в самото жилище, трета жертва е 15-годишно момиче, което почина от нараняванията си, след като скочи от терасата на жилището, където е извършено престъплението, съобщават от Окръжния съд в Ловеч, съобщи Блиц.
На А. В. А. е наложена мярка за неотклонение „задържане под стража“, като е привлечен като обвиняем на 24 юни за това, че е умъртвил трима души, както и че е държал огнестрелни оръжия и боеприпаси без необходимото разрешение.
Съдът е приел за налице основанията, предвидени в НПК - съпричастност към престъпленията, за които мъжът е привлечен като обвиняем, както и реална опасност да се укрие или да извърши престъпление.
Определението подлежи на обжалване или протест в 3-дневен срок пред Апелативния съд във Велико Търново.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Конър Макгрегър се завърна със загуба в UFC
Дата: 12/07, 09:22
Синдикалист разкри, че МВР има незает щат от около 4000 служители
Дата: 12/07, 09:14
Иран атакува ОАЕ: Въздушна тревога в Бахрейн, експлозии в Доха
Дата: 12/07, 09:09
Униформите за армиите на НАТО се шият в България
Дата: 12/07, 09:04
Иран към САЩ: Казахме ви - спазете думата си или платете цената
Дата: 12/07, 08:58