Пушков: Решението на Турция да свали самолета е предварително обмислено


25/11/2015, 02:00

Председателят на комитета по външните работи на Държавната дума на Руската федерация Алексей Пушков счита, че ударът Турция по руския самолет е бил предварително обмислен и осъзнаван.

"Турция не може да не е знаела, че това е руски самолет. Ударът е бил обмислен и осъзнат. Затова Анкара веднага се обърна към НАТО за поддръжка", написа Пушков в своя микроблог в Twitter, пише блиц. 

Що се отнася до позицията на НАТО и САЩ относно инцидента със Су-24, то по мнението на Пушков, това се явява ответна реакция на военната операция на Русия в Сирия.

"НАТО предсказуемо поддържа Турция. Обама заяви за правата и да защитава своите граници. Но всъщност - това действие се явява отговор към нас във връзка с военната операция в Сирия", заяви  председателят на комитета по външните работи на Държавната дума на Руската федерация.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 



Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Кола с четирима души се преобърна край Дуранкулак, няма пострадали
Дата: 22/08, 21:55

Издигнаха украинското знаме пред сградата на Европейската комисия
Дата: 22/08, 21:431 Коментар

PRP и хиалуронова киселина: съвременен подход при болки и увреждания на ставите
Дата: 22/08, 21:40

Морето изхвърли още един мъртъв делфин на плаж в област Добрич
Дата: 22/08, 21:33

Запалиха Младежкия хълм в Пловдив
Дата: 22/08, 21:29

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия