Председателят на руската Дума: Престъпниците, които свалиха самолета ни, трябва да бъдат намерени и наказани


25/11/2015, 13:17

Русия разследва инцидента със сваления от турските власти самолет Су-24, както и поведението на терористите на земята. Това заяви председателят на Държавната Дума на Русия Сергей Наришкин. Според него, за тази своя постъпка престъпниците трябва да понесат отговорността си. 

"Те трябва да бъдат намерени и наказани в наказателното производство", каза Наришкин, цитиран от "Интерфакс", пише "Комсомолская Правда".

Той заяви, че властите не отразяват мнението на народа на Турция, с която Русия е установила приятелски отношения. "Фактът, че турските власти свалиха самолета ни, е предателство към собствения си народ", завърши Наришкин.
 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



С десет души Лудогорец взе точка при домакинството си на Славия
Дата: 22/08, 21:10

Силно земетресение разтърси японския остров Хоншу; издадено е предупреждение за цунами
Дата: 22/08, 20:48

Кръстю и Ирина имат бебе на 4 месеца и живеят със 130 евро на месец
Дата: 22/08, 20:41

Обезвредиха корозирал артилерийски снаряд, открит на плажа във Видин
Дата: 22/08, 20:34

Починала е туристката, паднала при слизане от връх Мальовица
Дата: 22/08, 20:25

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия