Полк. Славко Велков в ефира на БНТ: Днешната „бомба” на софийското летище може да е тест


01/12/2015, 19:25

Имаме един автобус в София, който са го изоставили двама души и са заминали. Те не са българи, но са православни християни, като има слух, че са арменци. Единият от тях има билет за връщане утре. Това бързане, тази паника е следствие от това, което се случи в Париж и Брюксел напоследък. Това коментира в предаването „Още от деня с Димитър Цонев” по БНТ полк. Славко Велков, експерт по антитероризъм.

„Възможно е да се тества по този начин системата на сигурност. Тя се задейства, като ние имаме добър план. По принцип всичко може да задейства кучетата и уредите. Може преди това да се е превозвало нещо. Днес правилно действаха службите. В други ден има посещение на премиер в България, а ВИП-а е до Терминал 1. Така че тестването на системата за сигурност е добра теория”, допълни той. 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Градушка удари и Бургаско
Дата: 12/05, 22:43

Росен Карадимов: Само закон няма да реши проблема с цените
Дата: 12/05, 22:36

Мендел за Зеленски: Беше готов даде Донбас на Путин през 2022 година, Киев отвърна: Тя никога не е имала достъп до дипломатически решения
Дата: 12/05, 22:30

"Монти Мес" с ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 12/05, 22:30

Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 12/05, 22:30

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия