Снимка: Булфото
Тежко остава състоянието на двамата мъже, които вчера пострадаха след сбиване и последваща стрелба на плаж “Кабакум” край Варна.
Състоянието им е стабилизирано, направени са им животоспасяващи операции и са настанени за лечение в реанимацията на болница “Света Анна”, предава БНТ.
Вчера в късния следобед е възникнал спор между двамата мъже на 19 и на 24 години в заведение на плаж “Кабакум”. Спречкването е прераснало в бой.
19-годишният младеж е наръгал с нож своя опонент. Наръганият пък е извадил оръжие и е прострелял нападателя си. Разследването по случая продължава.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Кабинетът "Радев" обсъжда по-висок размер на социалната пенсия за старост
Дата: 24/06, 07:09
Англия не показа нищо от зрелищния футбол от първия мач и затъна в гъстата ганайска защита
Дата: 24/06, 07:05
Адресите без ток днес във Варна и региона
Дата: 24/06, 07:00
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 24/06, 06:30
С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 24/06, 06:10