Кадър Нова телевизия
При акция на СДВР арестуваха 24-годишен мъж с кокаин, метамфетамин, марихуана и фентанил в столичния квартал "Слатина". Задържаният е с условна присъда за разпространение на дрога. Голяма част от наркотичните вещества са били държани в тайник в радио на кола. Това е трети подобен арест в рамките на седмица, отбелязва Нова телевизия.
_%20368x%20663.png)
"У задържания са намерени около 20 дози кокаин, 18 дози метамфетамин и 3 дози от марихуана. Дрогата е било предвидено да бъде разделена в по-малки дози. У него са открити и 2 пакетчета с кафяво прахообразно вещество. Най-вероятно се касае за фентанил", заяви главен инспектор Александър Нецов, началник на сектор ”Противодействие на криминалната престъпност” към Първо районно управление на СДВР.
Той допълни: "При нас има задържани още две лица за разпространение на наркотични вещества. Единият - 43-годишен мъж, е така нареченият "готвач" в квартал "Слатина" . На адреса, на който живее, е установена домашна лаборатория за дрога".
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Внучката на Чарли Чаплин: Стоях в столичен магазин поне 45 минути и продавачката накрая ме попита дали все пак ще купя нещо, взех терлици и розово масло
Дата: 18/07, 10:18
Шишков: В Службата по кадастър във Варна очевидно има сериозни проблеми
Дата: 18/07, 10:04
Масов бой в Димитровград
Дата: 18/07, 09:52
Цистерна пламна на магистрала "Тракия"
Дата: 18/07, 09:46
Над 370 дрона са изстреляни към Московска област през нощта
Дата: 18/07, 09:44