Тонове боклуци извозиха от незаконни сметища в Созопол


21/06/2026, 23:39

Снимки: Община Созопол

Две големи нерегламентирани сметища в квартал „Мисаря“ в Созопол бяха почистени от екипите на местната община.

От района са извозени общо шест контейнера с отпадъци, всеки с вместимост от по шест кубически метра. Сред събраните боклуци има строителни материали, битови отпадъци, стари мебели и други нерегламентирано изхвърлени вещи.

От Община Созопол призовават гражданите да не изхвърлят отпадъци на нерегламентирани места и напомнят, че опазването на чистотата е обща отговорност, посочва БНТ.

Местната администрация апелира жителите и гостите на града да проявяват повече отговорност към околната среда, за да бъде Созопол по-чисто и по-добро място за живеене и туризъм.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



80 пожара са потушени у нес през изминалите 24 часа
Дата: 24/06, 07:48

Страхотен вратар и отменени голове не успяха да спрат Колумбия по пътя към елиминациите
Дата: 24/06, 07:43

Трафикът през граничните преходи и пунктове в страната тази сутрин
Дата: 24/06, 07:37

Ким Чен-ун: Северна Корея трябва да строи по два военни кораба годишно през следващите пет години
Дата: 24/06, 07:29

Хърватия се справи с Панама за първата си победа на Мондиал 2026
Дата: 24/06, 07:27

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия