кадър: Фейсбук, Валентин Петров
Задържаха 22-годишния шофьор от Пловдив, заснет вчера от културиста Валентин Петров да шофира лек автомобил докато вдишва от флакон с райски газ в областния град. По случая се самосезираха служители от Второ РУ. Те са предприели разследване след преглед на видеоклипа, разпространен в социалните мрежи и някои медии, съобщиха от Министерство на вътрешните работи.
От обясненията на автора на кадрите е изяснено, че ситуацията се е разиграла вчера, около 17 ч. Той е предал в полицията и един флакон с райски газ, който е взел от колата на въпросния водач.
След съгласуване с Районна прокуратура – Пловдив е образувано досъдебно производство. 22-годишният е задържан ареста на Второ РУ. Той има и предишни криминалистически регистрации. Към материалите по делото са приобщени още три флакона с райски газ, открити при претърсване на неговия адрес в града.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Украйна нанесе нови удари по логистични бази на Wildberries
Дата: 22/07, 09:46
Иван Лалов: Разполагането на US самолети на летище Безмер е разписано от 2006 г., продължено в 2016-та по заявка от САЩ
Дата: 22/07, 09:38
Борисов: В последните дни колегите от "Прогресивна България" наглеят по един безобразен начин
Дата: 22/07, 09:28
Димитър Петров: Имаме уверение от НАТО, че ще бъде осигурена защитата на българското въздушно пространство
Дата: 22/07, 09:22
А1 предлага ново решение за наблюдение и сигурност на дома
Дата: 22/07, 09:20