Пиксабей
С открит урок Съюзът на българските автомобилисти във Варна ще отбележи професионалния празник на шофьорите у нас. В сградата на СБА-Варна от 11 часа техни представители ще се срещнат със студенти от Техническия университет, за да ги запознаят с дейности на Съюза, но и с безопасното шофиране.
Между клаксоните и бързането Диан Драганов, председател на варненския клон на СБА подчерта, че днешният ден не е просто празник, но и повод за равносметка и осмисляне за смисъла на безопасното шофиране. В ефира на Радио Варна той коментира и ролята на институциите и контрола, който трябва да осъществяват.
Нямам предвид повече глоби, а по-активно присъствие и превенция – да се реагира навреме в опасните зони, заяви Драганов. Полицаите и новите им автомобили трябва да се виждат повече на улицата, категоричен е той.
Диан Драганов насочи вниманието си и към абитуриентските балове:
Хубаво е да обръщаме внимание на безопасността и да сме колегиални на пътя. Нека хората, които шофират в тези празнични дни, освен отговорни хора да бъдат и отговорни шофьори.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Иззеха хиляди артикули за над 200 хиляди евро при проверки в курортен комплекс край Варна
Дата: 21/05, 10:42
А1 разширява семейството на телевизионните си канали с MAX One
Дата: 21/05, 10:40
Лекари от Турция консултират безплатно във Варна
Дата: 21/05, 10:40
Търсят спасители за 8 от неохраняемите плажове във Варна и областта
Дата: 21/05, 10:34
Бангаранга превзема световните класации
Дата: 21/05, 10:31