Фейсбук, ОДМВР
Нормален е трафикът на граничните пунктове и преходи със съседните държави, съобщават от Главна дирекция „Гранична полиция“ – МВР на сайта си. Информацията е към 6:00 ч. тази сутрин.
На границата с Румъния трафикът е нормален на всички гранични преходи. На граничния преход Русе–Гюргево се извършват ремонтни дейности на мостовото съоръжение. Движението се регулира.
На границата с Гърция трафикът е нормален на всички гранични преходи. През „Рудозем“, „Златоград“, „Маказа“ и „Ивайловград“ преминават леки коли и микробуси до 3,5 тона. През граничните преходи „Кулата“, „Илинден“ и „Капитан Петко войвода“ преминават леки коли, автобуси и товарни автомобили.
Трафикът е нормален на всички гранични контролно-пропускателни пунктове на границите с Турция, с Република Северна Македония и със Сърбия, предава БТА.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Северна Македония осъди българин за коментар във Фейсбук
Дата: 11/06, 16:26
Демерджиев: Тече проверка за имуществото Пеевски, следят се и други политици
Дата: 11/06, 16:22
Пощенска банка, Сирма Груп Холдинг и Ethermind са големите победители в Transform IT Awards 2026
Дата: 11/06, 16:20
България стана член на Европейския механизъм за стабилност
Дата: 11/06, 16:11
Близо 5 млн. евро са приходите от нощувки във Варненска област през април
Дата: 11/06, 16:02