кадър: Инстаграм
Българската изпълнителка DARA вдигна публиката на крака на сцената на „Евровизия“ във Виена с енергичното си изпълнение на песента „Бангаранга“. Заедно със своя балет тя превърна сцената в зрелище, което предизвика бурни аплодисменти, ехтящи в цялата зала.
След силното си представяне реакциите не закъсняха – публиката я изпрати с продължителни овации, а социалните мрежи се изпълниха с коментари и клипове от изпълнението.
В момента линиите за гласуване са отворени, като всеки българин извън страната може да подкрепи DARA и България в надпреварата.
Според предварителните прогнози на букмейкърите, българската представителка се нарежда сред фаворитите за отличията и към момента заема престижното трето място в общото класиране, предава Нова тв.
Големият финал продължава, а очакванията около българското участие растат с всяка изминала минута.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Алекс Николов спечели престижна награда, но остана без титла в Азия
Дата: 18/05, 01:30
18 май - Ден на българските зоопаркове
Дата: 18/05, 01:00
На 18 май имен ден празнува име, символ на знатен произход
Дата: 18/05, 00:30
Близо 200 000 евро за 4 каузи дариха клиентите на Lidl чрез автоматите за обратно приемане на опаковки
Дата: 18/05, 00:20
А1 и MAX Sport предоставят безвъзмездно правата за излъчване на Диамантената лига в Шанхай с участието на Божидар Саръбоюков на bTV
Дата: 18/05, 00:00