Военни подкрепиха с базар децата на армията във Варна


12/12/2015, 13:26

 

Традиционният благотворителен коледен базар на Военноморските сили се проведе днес в Щаба на флота. Военнослужещи и цивилни служители запретнаха ръкави, за да  приготвят и представят различни кулинарни специалитети и ръчно изработени сувенири.


Инициативата цели подпомагане на децата на военнослужещите, загинали при изпълнение на служебния си дълг. Събраната сума от разпродажбата ще бъде преведена по сметката на фондация "Деца на Българската армия".
С базара започват мероприятията по повод коледните и новогодишните празници във Военноморските сили.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Специалист по репродуктивна медицина идва във Варна на 25 и 26 септември: д-р Баев ще консултира двойки с проблеми при забременяване в Хейлан
Дата: 21/08, 13:20

Разбиха схема за изнудване: Двама младежи заплашвали хора с оръжия заради измислени дългове
Дата: 21/08, 13:16

Без вода във Варна и региона днес
Дата: 21/08, 13:06

Дете с електрическа тротинетка се блъсна в кола в Луковит, глобиха родителите му
Дата: 21/08, 12:55

МВР издирва 2 сестри на 16 и 14 години от Лехчево
Дата: 21/08, 12:54

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия