Ще си тръгнат ли час по-скоро?
Това е въпросът, който си задават болшинството от българите относно правителството. Поводите са милиони - постоянните и неоправдани увеличения на данъци, увеличаваща се безработица, спъването на дребния бизнес, натрупването на милиарди външен дълг, неумелата външна политика, която спря редица изгодни проекти за България, некачественото изпълнение на проектите по еврофондовете и т.н.
Най-странни са обаче харчовете за стотици милиони, които ГЕРБ реализира без никой да им търси сметка.
Във "Фейсбук" страницата на сайтът Alter Information попаднахме на "симпатично" сравнение, което за N-ти път показва безочието и простотията на цялата държава, пише "Дунав мост".
Цитирам дословно написаното под снимката:
„Нека не се драматизира с цената за изграждането на най-дългия тунел вБългария“. - Лиляна Павлова, м-р на регионалното развитие.
Този 2-километров тунел ще струва 14 пъти повече от най-дългия тунел във света - Лердалския - 24км...
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Животът на пострадалия при падането на делтапланера край Несебър вече е извън опасност
Дата: 21/08, 14:19
Ванина Недкова е бременна
Дата: 21/08, 14:12
Бащата на изчезналите момичета е видял чатовете им: Жена ги е инструктирала
Дата: 21/08, 14:08
Шишков в "Златни пясъци": Законодателните промени трябва да бъдат от полза за всички курорти в страната, а не за някои от тях
Дата: 21/08, 14:06