Убиха по невнимание бившия директор на Пътното в Малко Търново


19/12/2015, 19:04

Бившият директор на Пътното в Малко Търново З. Т. е убит по време на лов край Малко Търново, съобщявя Флагман.Бг. Инцидентът е станал под девета застава в местността „Света Марина”. 57-годишният Тончев бил в гората заедно с дружинката, в която членува, когато бил прострелян от свой колега от групата.

Все още не е ясно как сачмата, предназначена за дивеча, е уцелила Тончев. Мъжът, гръмнал З.Т., е около 70-годишен. Изпаднал е в шок след случилото се. 

Ловният излет е бил законен.

Полицейски екипи разследват дали един от двамата ловци се е преместил и какво точно се е случило, за да се стигне до кървавата трагедия.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Взеха книжката на шофьор заради закон, който още не е бил в сила
Дата: 12/05, 09:07

Създава се сайт за проследяване на цените на едро и в магазина
Дата: 12/05, 09:03

Депутат от ПБ: КЗК ще има право да забранява необосновано високи цени
Дата: 12/05, 08:57

Шефът на БАБХ разкри схеми за източване на държавни субсидии: Над 1000 животни в 4 ферми ги има само на документи
Дата: 12/05, 08:44

Цените на горивата растат заради кризата в Близкия изток
Дата: 12/05, 08:411 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия