Тощу-що! Актрисата Яна Маринова – жертва на манипулация в Интернет. Ето какво се случи


25/12/2015, 08:56

Кадър: bTV

Актрисата Яна Маринова е станала жертва на манпулация в Интернет. Преди минути тя разкри в предаването „Тази сутрин” по bTV, че неизвестно лице е направило фалшив нейн профил в социалната мрежа и е събирало пари от нейто име за благотворителния концерт „Българската коледа”, който е тази вечер от 20 часа.

„След като взех мерки, профилът беше изтрит, но аз подадоха жалба и се надявам измамникът да бъде открит. Искам официално да заявя, че аз имам само една фенстраница в Интернет. „Българската коледа” е една хубава инициатива, която помага на деца, и всеки събран лев за нея, се отчита”, каза Маринова.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Специалист по репродуктивна медицина идва във Варна на 25 и 26 септември: д-р Баев ще консултира двойки с проблеми при забременяване в Хейлан
Дата: 21/08, 12:40

Подготвят два терена за изграждане на площадки за едрогабаритни отпадъци във Варна
Дата: 21/08, 12:21

Нов пожар избухна в землището на сливенското село Градец
Дата: 21/08, 12:16

Министър Шишков инспектира отстраняването на аварията на магистралния водопровод във Варна, откри тънък асфалт
Дата: 21/08, 12:06

PRP и хиалуронова киселина: съвременен подход при болки и увреждания на ставите
Дата: 21/08, 12:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия