кадър: Нова тв
Група от около 20 човека освирка триумвирата, който управлява ДПС след свалянето на Местан. Това стана при представянето на официалните гости на митинга посветен на 18-месечната Тюркян, пише 24 часа.
Подсвирквания „Ууууууу, долу предатели", съпроводиха изчитането на имената на Четин Казак, Мустафа Карадайъ и Рушен Риза.
„Не може председателят да се смени за един ден, просто ей така. Това не го е правил и Сталин, заяви един от най-активните в групата Феим Мендерес, представил се за един от основателите на ДПС. Той не бил привърженик на Лютви Местан, но е против хората да бъдат разделяни. "Защо не му дадоха право на последна дума", попита още Мендерес.
Митингът продължи въпреки създалата се конфузна ситуация. В момента главният мюфтия Мстафа Хаджъ чете молитва.
Духовникът направи същото по-рано на гроба на Тюркян в присъствието на Местан, турският посланик и турският консул.
Местан спря за кратко и край чешмата, за да поднесе венци, но не остана на възпоменателния митинг.
Очаква се в 13 часа сваленият лидер на ДПС да направи изявление в Момчилград.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Димитров: Промени в закона ще задължат общините да насочват туристическия данък към събития, транспорт и инфраструктура
Дата: 21/08, 14:35
Животът на пострадалия при падането на делтапланера край Несебър вече е извън опасност
Дата: 21/08, 14:19
Ванина Недкова е бременна
Дата: 21/08, 14:12
Бащата на изчезналите момичета е видял чатовете им: Жена ги е инструктирала
Дата: 21/08, 14:08
Шишков в "Златни пясъци": Законодателните промени трябва да бъдат от полза за всички курорти в страната, а не за някои от тях
Дата: 21/08, 14:06