Андрей Райчев посочи огромна опасност, идваща от Турция за България!


27/12/2015, 20:57

Кадър: Нова Тв

Случва се нещо безпрецедентно и неприемливо. В спора на кого да остане ДПС открита намеса упражнява и самата турска държава, заяви социологът Андрей Райчев по Нова тв. „Има засилващи се брой сведения, че те се опитват да влияят на самите български депутати от ДПС. Говорят с тях, викат ги, има серия от заплахи, обещания на кметове”, коментира Андрей Райчев, пише блиц.

Тази информация се потвърди и от българското правителство. След новината за телефонен разговор между премиера Бойко Борисов и турския му колега Ахмет Давутоглу, по време на който Борисов е дал да се разбере, че вътрешнопартийните отношения в ДПС не трябва да ставата залог на отношенията между България и Турция. 

„Става нещо много опасно за страната. Това, че Република Турция се опитва да монтира в България своя собствена политическа сила. Нещо, което не е правила преди”, коментира още Андрей Райчев отцепването на Местан.

„Местан, губейки влияние в ДПС, се опита да го компенсира през връзки с Турция”, коментира политологът Тома Биков. Неговото мнение е, че трансформацията в ДПС ще окаже влияние и в останалите политически сили. 

Андрей Райчев допълни, че ние обезателно трябва да се консолидираме, всеки различен прочит по въпроса ще е фатално за нас като нация.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



"Монти Мес" отваря ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 11/05, 02:00

Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 11/05, 02:00

Иван Лечев отново ще е треньор в „Гласът на България“
Дата: 11/05, 02:00

Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 11/05, 01:50

Роберто Баджо: Исках да изчезна. Беше огромен срам
Дата: 11/05, 01:30

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия