Най-малко деветима души са загинали, а 30 други са ранени, след като пътнически автобус се преобърна в Турция, съобщава турското издание „Сабах“, цитиран от "Труд". Инцидентът е станал на магистралата Кършехир – Анкара.
От българското Министерство на външните работи казаха, че при тях не е постъпвала информация за пострадали българи.Като най-вероятна причина за инцидента се посочват хлъзгавите пътища в района. На мястото има изпратени линейки и екипи за бързо реагиране, пише блиц.
Миналата седмица Турция беше обхваната от студена вълна, придружена със снеговалежи като лошото време причини промени в самолетните полети на много места в страната. Пътищата към по-отдалечените населени места в Турция също бяха затруднени. Според властите достъпът до 134 села в областите Токат, Кастамону и Синоп е затруднен заради обилните снеговалежи.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Кремъл повтори думите на Путин, че войната върви към своя край
Дата: 12/05, 15:40
Химикали, излети в канализацията, може да са довели до взрива край детска градина в Горна Оряховица
Дата: 12/05, 15:30
Кузман Илиев: Вървим към Виденовото време
Дата: 12/05, 15:23
Василев: Предложените законови промени няма да намалят цените и могат да доведат до обратен ефект
Дата: 12/05, 15:17
Модева: Бюджетът за реклама на България е доста ограничен в сравнение със съседните страни
Дата: 12/05, 15:09