Фото: Kremlin.ru
В администрацията на Барак Обама се развиват геополитически сценарий, в които сирийският президент Башар Асад ще бъде свален от власт до март 2017. Това информира AП.
Агенцията разполага за вътрешно ползване с документ, който съдържа тази информация, пише The New York Times. В него него не е формулирано как точно ще се оттегли Асад, но е е записано, че със сигурност ще освободи поста си.
Въпреки това, агенциите, близки до политиката Башар Асад и Белия дом, смятат, че той ще предаде властта мирно, информира tvzvezda.ru.
Както е известно, за август 2017 г. са насрочени президентски избори в Сирия и се предполага, че от май 2016 г. дотогава в страната ще работи преходно правителство.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Зоров: Мерките за контрол на цените са в правилната посока, но ножицата при надценките трябва да се свие
Дата: 12/05, 19:58
Верижна катастрофа на магистрала "Хемус"
Дата: 12/05, 19:421 Коментар
Привикват българския посланик в Скопие заради термина "северномакедонски"
Дата: 12/05, 19:343 Коментара
Транспортният министър въведе временни ограничения върху плащанията и поемането на нови задължения
Дата: 12/05, 19:27
Богомил Николов: Мерките за цените овластяват институциите, не потребителите
Дата: 12/05, 19:15