Самолет не можа да кацне, излезе от пистата


07/01/2016, 15:52

Илюстрация Булфото

На борда е имало 116 пасажери

Румънски самолет излезе от пистата по време на кацане на международното летище „Авраим Янку“ в Клуж-Напока, съобщава ТАСС, цитирана от Блиц. На борда на самолета е имало 116 пасажери. Директорът на летището Давид Чичео заяви, че нито един от тях не е пострадал. Според него всички пътници са били благополучно евакуирани, а по машината също няма повреди.


Самолетът е собственост на румънската авиокомпания Blue Air. След инцидента летището е било затворено за проверка на причините за инцидента. Всички пристигащи самолети са пренасочени към град Сибиу.

Според Blue Air по време на кацането е имало обилен снеговалеж. Самолетът е извършвал чартърен полет между Букурещ – Клуж – Барселона. Той е излязъл от двукилометровата ивица за кацане с около 10 метра.
 
 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Петър Витанов „Прогресивна България”: Свалянето на охраната на Борисов и Пеевски не зависи от Народното събрание
Дата: 10/05, 11:20

Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 10/05, 11:20

Голяма част от Кюстендилска област остава без ток в понеделник
Дата: 10/05, 11:10

Спартак Варна играе за задължителна победа срещу Славия у дома
Дата: 10/05, 11:00

Сергей Станишев: Румен Радев няма да бъде "втори Орбан"
Дата: 10/05, 10:59

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия