Разпознаха крадец на плейстейшън от охранителните камери на заложна къща във Варна! Оставят го в ареста


08/01/2016, 14:41

Мярка за неотклонение „задържане под стража” взе Районният съд  по отношение на 41-годишен мъж, привлечен като обвиняем за кражба при опасен рецидив, съобщиха от пресслужбата на съда.

Деянието е извършено на 2 януари т.г. в заложна къща около Колхозния пазар във Варна. Докато служител е оглеждал предлагани за продажба вещи, от помещението е бил отнет портативен плейстейшън. По записите от охранителните камери е бил разпознат обвиняемия.

Престъплението, за което 41-годишният С. И. е привлечен като обвиняем е тежко умишлено. Той е многократно осъждан за умишлени престъпления и са му били налагани наказания „лишаване от свобода“, които е търпял ефективно.

През април 2015 г. той е бил освободен от затвора след изтърпяване на поредното си наказание. От събраните доказателства по делото съдът прецени, че e налице обосновано предположение за авторство на деянието, както и че опасността обвиняемият да извърши друго престъпление или да се укрие е реална.

Определението на Районния съд по мярката за неотклонение може да бъде обжалвано в 3-дневен срок пред ВОС.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 12/05, 01:10

Днес отбелязваме Световния ден на медицинските сестри
Дата: 12/05, 01:00

Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 12/05, 00:40

На 12 май имен ден празнуват Герана, Герасим, Герда, Герман, Геро, Искра, Искрен
Дата: 12/05, 00:30

Преподавателят по наказателно право в СУ проф. Пламен Панайотов: Въпросът не е кой ще прави номинациите, а какви хора ще бъдат излъчени
Дата: 12/05, 00:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия