От последните минути! Задържаха 4 коли, натъпкани с бежанци в Бургас


12/01/2016, 14:04

Снимка "Флагман"

Ченгетата заловили групата след сигнал на бдителни граждани



20 нелегални мигранити заловиха преди минути служители на Второ РУ-Бургас. Бежанците са били натъпкани като сардини в 4 автомобила, между тях имало жени и деца, съобщиха за Флагман.БГ от полицията.

Екшънът се разиграл само на метри от районното, на кръговото в ж. к. „Славейков”. Наш читател изпрати снимка на част от хванатите мигранти в рубриката „Вашият сигнал до ФЛАГМАН”. Ченгетата заловили групата след сигнал на бдителни граждани.

В момента се установява произходът на задържаните. Все още не е ясно дали между тях има каналджии. Те са транспортирани в Пето РУ, където ще бъдат разпитани в отдел „Миграция”

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Намалената мощност на АЕЦ "Козлодуй": 5-ти блок работи нормално, има резервни мощности, няма проблеми с тока
Дата: 21/08, 15:34

Боен дрон камикадзе изплува на плаж край Истанбул
Дата: 21/08, 15:27

Времето във Варна в събота
Дата: 21/08, 15:26

Прокуратурата отговори на Демерджиев: Неприемливи са всякакви "предупреждения", отправени от министър
Дата: 21/08, 15:18

Киев: Русия е атакувала 52 граждански кораба през юли и август
Дата: 21/08, 15:14

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия