Антон Кутев изригна в ефира на БНТ: Министърът на правосъдието, тази жена, не знае къде се намира!


12/01/2016, 19:28

Кадър БНТ

Министърът на вътрешните работи в момента се разхожда в Китай и къде ли не и не я видях тази жена веднъж да излезе и да каже какво става. Нито някакви мерки са взели. Вчера имаше една нелепост, едно изказване на министърката на правосъдието! Тя на КРИП отговори, че били разклащали основите на страната – това е нелепо, тази жена просто не знае къде се намира. Това важи за всички. Ужасно е това! Така коментира събитията от последните дни Антон Кутев, член на БСП, в предаването на Димитър Цонев по БНТ.

Не може правителство, управлявано от Бойко Борисов, да се справи с престъпността. Той има недостатъци, които ясно проличаха. Българите винаги правим грешния избор. Правихме реформи в съдебната система, но това не помогна да осъдим Цветан Цветанов! Тези обяснения някой трябва да почне да ги дава. БСП също има част от вината. Някой бързо трябва да почне да решава проблемите, защото толерантността в обществото се изчерпа, коментира Кутев.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Зоров: Мерките за контрол на цените са в правилната посока, но ножицата при надценките трябва да се свие
Дата: 12/05, 19:58

Верижна катастрофа на магистрала "Хемус"
Дата: 12/05, 19:421 Коментар

Привикват българския посланик в Скопие заради термина "северномакедонски"
Дата: 12/05, 19:342 Коментара

Транспортният министър въведе временни ограничения върху плащанията и поемането на нови задължения
Дата: 12/05, 19:27

Богомил Николов: Мерките за цените овластяват институциите, не потребителите
Дата: 12/05, 19:15

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия