Кадър: Youtube
Американската тенисистка Винъс Уилямс не успя да се класира за втория кръг на турнира WTA 500 в Бад Хомбург (Германия).
В първия кръг 46-годишната тенисистка загуби от румънката Ирина Камелия-Бегу (211-та в световната ранглиста) с резултат 2:6, 6:4, 6:7 (6). Мачът продължи 2 часа и 58 минути.
Седемкратната шампионка от Големия шлем е загубила 12 поредни мача на сингъл.
Следващият мач на Бегу ще бъде срещу чехкинята Каролина Мухова.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Хотелиерите: Слуховете за нашата смърт са силно преувеличени
Дата: 23/06, 11:53
Адвокат: Потърпевши от схемата “Баба Алино” са плащали до 50% от стойността на имотите без предварителни договори
Дата: 23/06, 11:50
Киър Стармър загуби играта на тронове, на ред е "Краля на Севера"
Дата: 23/06, 11:49
Владислав Горанов: Румен Радев е новият голям лидер, една зодия са с Борисов
Дата: 23/06, 11:44
Две момичета намериха и върнаха портфейл с голяма сума пари на болна жена
Дата: 23/06, 11:43