Снимка: Фейсбук, Виждам те КАТ - Варна, Д. Стойчева
Клон се откърши и падна върху паркиран автомобил на улица "Джеймс Баучер" в морската столица.
Това се вижда от снимка, публикувана във фейсбук групата "Виждам те КАТ - Варна".
_%201728x%201536.jpg)
Собственикът на електрическото возило е извадил късмет, защото клонът не е много дебел и не е нанесъл сериозни щети по колата.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Почина Юлий Славов
Дата: 27/06, 21:54
Гьоко Хаджиевски: Доволен съм от всички играчи
Дата: 27/06, 21:49
Нейнски: Санкциите на ЕС нямат нищо общо с евентуалните претенции за държавната намеса в „Лукойл“
Дата: 27/06, 21:36
Тръмп може да се откаже от договорките с Русия, постигнати в Анкъридж
Дата: 27/06, 21:19
Комитова: Имотната мафия съществува заради липсата на имотен регистър
Дата: 27/06, 21:10