Булфото
Няма опасност за живота на двамата пострадали при тежката катастрофа на автомагистрала "Тракия" в района на Карнобат, при която ТИР излезе от платното, премина мантинелите и се вряза в два автомобила в насрещното платно.
И двамата ранени са мъже, като единият е приет в Бургаската областна болница, а другият в болница "Сърце и мозък". Те са в стабилно състояние - в съзнание са и са контактни.
При инцидента един човек загина на място. Шофьорът на камиона не е пострадал и в момента го разпитват от полицията, предаде БНР.
Заради образувалото се в района 8-километрово задръстване е била демонтирана част от матинелата, така че колите да могат да обърнат и да тръгнат в обраната посока към пътен възел "Зимница" в посока Бургас.
В платното в посока София няма коли към момента, а ТИР-ът е в нивите.
От АПИ съобщават, че вече е възстановено движението при км 222 на АМ "Тракия" в посока Бургас.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Шестима са ранени при руска ракетна атака в Киев
Дата: 11/07, 07:03
Адресите без ток днес във Варна и региона
Дата: 11/07, 07:00
Семейно меню за три дни с бюджет от 50 евро
Дата: 11/07, 06:40
До 31 градуса и слънце по Черноморието
Дата: 11/07, 06:00
Спортът по телевизията в събота 11 юли
Дата: 11/07, 05:00