Кадър lifenews.ru
Московски пожарникари намериха тяло на малко дете в опожарена квартира в северозападната част на града. По преценка на свидетели възрастта на детето е около 3-4 годинки.
Когато специалисти пристигат на местопроизшествието, за да направят оглед и да приберат останките, установяват, че става въпрос за жестоко убийство. Тялото на детето е разчленено, но главата не е открита в апартамента, съобщава Интерфакс.
Версията на разследващите е, че детето е било убито, а после е бил предизвикан пожар в квартирата. Сигналът за пожара постъпил в службите в около 9,30 часа местно време.
По-късно тази сутрин е съобщено, че е арестувана жена по подозрение в жестокото убийство. Тя била бавачка на малкото детенце. Случайни минувачи успели да я заснемат, как върви по оживена московска улица в близост до спирка на градския транспорт с главата на детето в ръцете си, пише lifenews.ru. След като минувачите видели ужасяващата гледка, веднага подали сигнал в полицията с подробно описание на жената. Районът незабавно бил отцепен, а обърканата жена арестувана.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Зоров: Мерките за контрол на цените са в правилната посока, но ножицата при надценките трябва да се свие
Дата: 12/05, 19:58
Верижна катастрофа на магистрала "Хемус"
Дата: 12/05, 19:421 Коментар
Привикват българския посланик в Скопие заради термина "северномакедонски"
Дата: 12/05, 19:343 Коментара
Транспортният министър въведе временни ограничения върху плащанията и поемането на нови задължения
Дата: 12/05, 19:27
Богомил Николов: Мерките за цените овластяват институциите, не потребителите
Дата: 12/05, 19:15