Снимка Пиксабей
Униформените служители на реда в Берлин са на крак. Полицията в германската столица Берлин обяви, че е дала ход на мащабна операция в южния квартал "Мариенфелде", след като жена бе взета за заложник снощи в супермаркет, предаде ДПА.
Нападателят я държи под заплаха от 22:00 местно време снощи (23:00 ч. бълг. вр.), уточни полицията. Засега не е известен мотивът на мъжа, с когото правоохранителните органи поддържат контакт, пише БТА.
"Към момента двамата все още са вътре в супермаркета", заяви полицейският говорител Щефан Петерсен-Шуман тази сутрин пред ДПА. "Операцията е в ход и на този етап не можем да кажем нищо повече", посочи той. Супермаркетът се намира на улица "Хилдбургхауз", отбелязва ДПА.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Паника пред камера за скорост обърна автомобил по таван край Шейново
Дата: 11/07, 15:22
Главният секретар на МВР разпореди засилен контрол на товарните автомобили
Дата: 11/07, 15:18
Времето във Варна в неделя
Дата: 11/07, 15:08
За Иран отмъщението за убийството на аятолах Хаменей е искане на нацията и непременно трябва да се осъществи
Дата: 11/07, 15:06
Семейно меню за три дни с бюджет от 50 евро
Дата: 11/07, 15:00