Намериха мъртъв в дома му агентът за набиране на жени за Епстийн


22/07/2026, 13:24

кадър: Ютуб

Даниел Сиад, агентът за набиране на модели и предполагаем посредник при осигуряването на жени за американския педофил Джефри Епстийн, е бил открит мъртъв в понеделник вечерта в дома си край Париж,  предаде Франс прес. Новината съобщи днес прокуратурата в Нантер.

„В понеделник вечерта беше образувано разследване за установяване на причините за смъртта след откриването“ на тялото му в къщата му в Коломб, западно предградие на Париж, уточни прокуратурата, предаде БТА.

Срещу Даниел Сиад бяха подадени няколко жалби, включително за изнасилване. В Париж срещу него се водеше разследване, възложено на специализираната служба за борба с трафика на хора. Той отричаше всички обвинения срещу себе си.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Девет сигнала са получени в пожарната в Петрич след бурята
Дата: 22/07, 21:52

Демерджиев: Искам да виждам заловени дилъри и каналджии
Дата: 22/07, 21:461 Коментар

Тръмп отдаде последна почит на американски военни, загинали в Иран
Дата: 22/07, 21:411 Коментар

Близо 30 000 прасета са умъртвени в Сърбия заради Африканска чума
Дата: 22/07, 21:22

Порше съкращава още 6000 служители
Дата: 22/07, 21:171 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия