Турция арестува близките на терористката, която се взриви в Анкара


14/03/2016, 17:33

Турските спецслужби са задържали роднините на терористката, която се самовзриви в Анкара в кола, натъпкана с експлозиви и заедно с още един смъртник, съобщи Karar.

Според първата информация, семейството е от Шанлиурфа и е отведено в болница, където е дало ДНК проба, за да се установи личността на терористката, пише Блиц. 

Според бащата Сехер Демир, семейството не поддържа връзки с дъщеря му от 2013 година, когато тя заявила, че отива да учи в университет и напуснала родния си град. След като били разпитани, роднините са освободени.

Терористичната атака в Анкара уби 37 души, а десетки са с получени наранявания. Колата ,заредена с взрив, е избухнала в близост до спирка. В нея е имало двама смъртника. 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Опитват да разбият градоносен облак, преминаващ над община Сливен
Дата: 12/05, 18:28

"Монти Мес" с ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 12/05, 18:20

Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 12/05, 18:20

Район "Приморски" с предупреждение за Маратон „Варна 2026“
Дата: 12/05, 18:17

Пентагонът: Войната на САЩ в Иран досега е струвала 29 милиарда долара
Дата: 12/05, 18:06

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия