Войната, която се води сега в района на Близкия Изток, е преди всичко идеологическа, заяви днес сирийският президент Башар ал Асад, цитиран от ТАСС и БТА.Западът (с действията си в Близкия Изток) се стреми населението да изгуби историческата си идентичност, както арабската, така и мюсюлманската, подчерта той на среща в Дамаск с обществени и религиозни представители на арабски държави.
Затова по думите на Асад "войната, която се води в региона, на първо място е идеологическа."
Сирийският президент отбеляза също така, че тероризмът, който атакува навсякъде, е един, и затова борбата срещу него изисква единство и обединяване на всички усилия, насочени към неговото изкореняване.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Бащата на изчезналите момичета е видял чатовете им: Жена ги е инструктирала
Дата: 21/08, 14:08
Шишков в "Златни пясъци": Законодателните промени трябва да бъдат от полза за всички курорти в страната, а не за някои от тях
Дата: 21/08, 14:06
Изтощение, недостиг на храна и психически сривове: Самолетоносачът „Ейбрахам Линкълн“ си тръгва от Близкия изток
Дата: 21/08, 13:53
Черноморски вечери в Екопарк Варна на 22 и 23 август
Дата: 21/08, 13:50