Джеф Версел отива да се чекира на летището в Брюксел, когато избухват двата взрива. Човекът отива на бизнес пътуване и смята,че нещата ще са съвсем рутинни. Но бомбите преобръщат плановете му.
„Изведнъж стана страшно. Хората започнаха да бягат панически пищяха. Не можех да видя нищо, върху главите ни започнаха да валят парчета от стъкла, земята се разтресе.
В един момент се оказах легнал на пода и само се молех на Бог да съм жив. Това е най-лошото нещо, което съм преживял. Дори и забравих защо съм на летището", написа в Twitter живеещият в белгийския град Гент мъж, цитиран от Блиц.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Слънце по Черноморието
Дата: 23/08, 06:00
Спортът по телевизията в неделя 23 август
Дата: 23/08, 05:00
Хороскоп за неделя: Телец - прагматизъм; Рак - уединение; Везни - неочаквани новини; Стрелец - планиране; Водолей - флирт
Дата: 23/08, 04:30
На 22 август 1924 г. разстоянието между Земята и Марс е най-малко – за последен път е било такова през 10 век
Дата: 23/08, 04:00