Атентаторите гневно се заканвали на САЩ преди да се взривят


24/03/2016, 19:29

СЛЕДЕТЕ ВСЯКА МИНУТА В "ПЕТЕЛ" СЛУЧВАЩОТО СЕ В БРЮКСЕЛ!

Най-лют бил терористът в бяло, който бе заснет да напуска аерогарата


Докато пътували към мястото на кървавите атентати брюкселските касапи гневно се заканвали на САЩ. Таксиметровият шофьор, който е закарал терористите до брюкселското летище "Завентем" е разказал пред следователите какво е чул в колата, предаде Вести.ру, като се позова на белгийски медии.


Двама от мъжете, облечени в черни якета, мълчали през цялото време. Говорил е само мъжът с бели дрехи, който бе заснет да напуска аерогарата. Той бил гневен на САЩ, заради военните кампании, които води по света, твърди шофьорът, предаде Блиц.

Неговите показания помогнаха на полицията да открие третата невзривена бомба на летището, а също и квартирата на терористите в район Скарбек, откъдето е взел клиентите си. Там бяха открити взривно устройство, химически вещества и знаме на Ислямска държава.

РИА "Новости" от своя страна съобщава, че брюкселските таксиметрови шофьори са вдигнали двойно тарифата за превози до работещото летище "Шарлероа". Курсът до него от центъра на столицата вече струвал 300 евро.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Двама мотористи пострадаха при катастрофи в Кърджалийско
Дата: 11/05, 17:04

Министър Георги Пеев изиска подробни доклади за безопасността в жп транспорта
Дата: 11/05, 17:00

Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 11/05, 16:50

Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 11/05, 16:50

"Монти Мес" отваря ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 11/05, 16:50

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия