Ексклузивно! Зловеща заплаха тази сутрин на тел. 112! Мъж заплаши: "Ще взривявам бензиностанции наред"


25/03/2016, 14:12

Кадър Булфото

 

40-годишен мъж е задържан, тъй като е отправил заплаха на телефон 112, че ще взривява бензиностанции от Пловдив до София, съобщават от полицията.

Малко преди 9.00 часа мъжът, който е от бургаско село, се е обадил от магистралата край Пловдив. Сигналът бързо бил локализиран и на място била изпратена патрулна кола. Полицаите открили мъжа около 118-ия километър на магистралата. Той обяснил, че се движил на стоп, но бил зарязан на пътя и от часове никой не му спирал. Това го афектирало и той позвънил на спешния телефон.

Мъжът е в ареста за 24 часа, срещу него е образувано бързо производство и ще бъде съден за подаден сигнал за тревога. Наказателният кодекс предвижда за това до 2 години затвор.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Самолет се разби в Аляска
Дата: 21/08, 11:12

Разкриха нелегално депо за складиране и търговия с вейпове в София
Дата: 21/08, 11:11

Автоинструктор: Шофьорските курсове ще станат към 1500 евро, няма кой да изпитва
Дата: 21/08, 11:002 Коментара

Предстои ремонт на основните пътни артерии към варненския квартал „Виница“
Дата: 21/08, 10:531 Коментар

Почина операторът на БНТ Красимир Климентов
Дата: 21/08, 10:40

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия