Ибрахим Самаха е името на мъжа, който отвлече самолета на компанията "Egypt Air" и принуди пилота да се приземи в Ларнака, Кипър, съобщи РИА Новости. Мъжът е египтянин по националност.
В интернет се появи видео от освобождаване на заложниците от пътническия самолет на Египетските авиолинии.
Към момента самолетът е приземен в Кипър. Освободени са всички пътници, освен четирима чужденци и петчленния екипаж, задържан от похитителите, които заплашват с взривно устройство.
Нападателят e изпратил четири страници с текст на арабски на жена, която живее в Кипър, съобщиха местни медии.
Очаквайте подробности!
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Полицията предупреди за нови опити за телефонни измами в Пазарджик
Дата: 23/08, 14:27
Загиналата туристка на Мальовица е републиканският консултант по детска пулмология за Югоизточна България д-р Ивелина Божкова
Дата: 23/08, 14:23
Гроздето за вино тръгва от 60 цента за килограм
Дата: 23/08, 14:16
Очаква се интензивен трафик в цялата страна
Дата: 23/08, 14:11
Автомобил се вряза в тълпа на конно надбягване в Босна и Херцеговина
Дата: 23/08, 14:03