Това, което се случи на тази балерина, показва защо не трябва да говорите по телефон, докато пресичате!


06/04/2016, 17:49

Руската балерина Антонина Шапкина, която работи в театър "Ла Скала" в Милано, падна под трамвай в Париж. Тя е откарана в болница и се намира в критично състояние.

Според местния портал Il Giornale , 26-годишният танцьорка говорела по телефона, докато пресичала пътя, и не забелязала приближаващото се превозно средство, пише tvzvezda.ru.

В момента хирурзи решават дали да направят на Шапкина пластична хирургия, тъй като при падането си тя е обезобразила лицето си. Лекарите уточниха, че животът на рускинята не е в опасност.

Следващото изпълнение на Антонина на сцената на "Ла Скала" е насрочено за 9 април. Не се съобщава дали спектакълът ще бъде отменен или ролята на Шапкина ще бъде изпълнена от друга балерина. 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Климатолог: Август е поредният месец с температури над климатичната норма
Дата: 23/08, 13:34

"Лъвиците" гонят втора победа на Евроволей 2026
Дата: 23/08, 13:28

Жители на "Връбница" излязоха на протест срещу депо за "летяща пепел"
Дата: 23/08, 13:23

Идва нова порция валежи и градушки в първите дни на новата седмица
Дата: 23/08, 13:12

Дрон засне напредъка по магистралата Русе - Велико Търново
Дата: 23/08, 13:04

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия