Данните от черните кутии на самолета на EgyptAir, който изчезна над Средиземно море, свидетелстват, че на борда на машината може да се е взривила бомба, съобщава The Telegraph.
Към момента тази информация не е потвърдена от египетските власти.Черните кутии бяха открити по-рано днес в района на гръцкия остров Карпатос. Именно там бяха открити и първите отломки от лайнера, пише Блиц.
Египетските военни публикуваха първите снимки на отломките от падналия самолет. На тях се виждат части от фюзелажа, спасителни жилетки и лични принадлежности на пътниците. Логото на компанията се вижда много ясно на някои от отломките.
Припомняме, че на A320 изчезна от радарите по време на изпълнение на полет от Париж за Кайро.
На борда на самолета пътуваха 66 души.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Спортът по телевизията в неделя 23 август
Дата: 23/08, 05:00
Хороскоп за неделя: Телец - прагматизъм; Рак - уединение; Везни - неочаквани новини; Стрелец - планиране; Водолей - флирт
Дата: 23/08, 04:30
На 22 август 1924 г. разстоянието между Земята и Марс е най-малко – за последен път е било такова през 10 век
Дата: 23/08, 04:00
Рожден ден празнува Боряна Калейн
Дата: 23/08, 03:001 Коментар