Историята, която трогна цяла България! Деница Лазарова: Не съжалявайте момчето със синия костюм, хич не е за оплакване! Ето какво се случи


25/05/2016, 19:32

Историята на момчето със синия костюм, който се наложи да отиде на абитуриентския си бал с метрото, защото никой от съучениците му не поискал да го вземе в своята кола, трогна цяла България. Хиляди прочетоха историята и изразиха различни мнения. В редакцията на "Петел" обаче пристигна и друга версия, която публикуваме без никаква редакторска намеса.

Версията е публикувана във фейсбук: 

"Denitsa Lazarova: Така,така...бих искала сега аз да споделя нещо. Моя колежка е майка на едно от децата в класа на въпросния Кристиян. С други думи - пия от извора. Момчето никак не е за съжаление, а съучениците му са прекрасни деца! Кристиян изобщо не е искал да ходи с тях на бал, (не защото няма финансовата възможност, а просто защото не е искал да бъде с тях!), затова децата са събрали пари да му платят бала. Защото те са го искали! Нито веднъж не е попитал някой от съучениците дали може да го вземат с тях. За сметка на това, Кристиянчо бил много талантлив и често разигравал сценки, достойни за Оскар пред учителите, които не винаги са се отразявали добре на съучениците му. Така, че хора моля Ви! Преди да правите драми от всяко нещо, съберете малко повече информация преди да обвинявате или защитатвате някой!
П.С. Завършила съм същото училище- всички негови възпитаници са прекрасни хора! Както и учителите!"

 

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Автоексперти: Само с поведението зад волана можем да спестим до 20% от разхода на автомобила
Дата: 07/04, 20:39

В САЩ бият тревога: Събудете се! Тръмп призова за ядрен удар в Иран
Дата: 07/04, 20:34

Китай и Русия с вето върху резолюция на ООН за корабоплаването в Ормузкия проток
Дата: 07/04, 20:25

Курсанти от ВВМУ-Варна се обучават на научноизследователския кораб „Св. св. Кирил и Методий“
Дата: 07/04, 20:11

THE K – нов мащабен проект на КОМФОРТ ООД в кв. Аспарухово
Дата: 07/04, 20:10

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия